مراسم رونمایی از سند برنامه راهبردی و 3 محصول جدید شرکت راموفارمین

1399/12/06 در ساعت 15:00:00

با حضور مدیرعامل محترم و معاونین شرکت سرمایه¬گذاری شفادارو و سایر مدعوین مراسم رونمایی از سند برنامه راهبردی و 3 محصول جدید شرکت راموفارمین انجام پذیرفت.

مراسم رونمایی از سند برنامه راهبردی و 3 محصول جدید شرکت راموفارمین

با حضور مدیرعامل محترم و معاونین شرکت سرمایه­ گذاری شفادارو و سایر مدعوین مراسم رونمایی از سند برنامه راهبردی و 3 محصول جدید شرکت راموفارمین انجام پذیرفت. این مراسم که مقارن با میلاد با سعادت حضرت امیرالمؤمنین علی ابن ابیطالب (ع) برگزار شد، جناب آقای پلیمی مدیرعامل محترم شفادارو با قدردانی از تلاش­های هیأت مدیره و مدیران شرکت راموفارمین در سال 1399 به موضوع پیچیدگی­های فضای کسب و کار و ضرورت هوشیاری مدیران و همسویی با تحولات محیطی اشاره نمودند.در ادامه آقای دکتر فرقانی محصولات جدید شرکت را به شرح زیر معرفی کرده و ابراز امیدواری نمودند در سال پیش رو در راستای تحقق اهداف و راهبردهای شرکت، شاهد رشد و تعالی شرکت باشیم.

محصولات جدید عبارتند از:

قرص ال درام سی

کپسول زینک سولفات

قرص فروس سولفات

در بخش بعد، آقا دکتر صادق­پور عضو موظف هیأت مدیره و معاونت مالی و اقتصادی شرکت، بخش­هایی از سند راهبردی و متدولوژی تدوین آن همراه با اقدامات انجام شده در راستای بهینه سازی و مدل سازی فرآیندهای سازمانی را ارائه و دستاوردهای شرکت در این زمینه را تشریح کردند.
نظر جدید
0%